Featured Post

Gebze yalova evden eve nakliyat

Nakliye sektörü kurumsallaşiyor ve yelpaze gibi genişliyor örneğin firmamız bir birey olarak gebzede evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır çevresınde günlük ulaşabildiğimiz yerlerin başında yalova gelmektedir. Gebze – yalova arası köprü açılışından sonra firmamız kolaylıkla...

Read More

Gebze asansörlü nakliyat

Posted by admin | Posted in Gebze evden eve nakliyat | Posted on 08-07-2014

Etiketler:

0

gebze-evdenevenakliyatGebze ve civarında asansörlü evden eve nakliyat veya ofis taşımaları itina ile yapmaktayiz

Daha kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri sunabilmek için firmamız her zaman yenilikler takip eder ve yenilikleri sever çünkü firmamız her zaman yenileniyor.

Kaliteli bir nakliye nasıl olmalı.
Anlatalım: Örneğin bize bir taşıma talebi geldi firma yetkilisi eşyanın konumu ve şartlarını göz önünde bulundurarak bir ücret belirlenir, anlaşma yapılır.
Belirlenen gün ve tarih’te elemanlarımız sabah erkenden toplanırlar araçlara binerek yola çıkarlar müşteriye varınca 2 nushalı sözleşmeyi müşterite ukutup imzalatırlar 1. nushası müşteride kalır ve çalışmaya başlarlar ilk olarak koridor ve salondaki eşyaları ambalajlayip topliyorlar daha sonra diğer eşyaları demonte haline getirerek ambalajlarlar ve son olarak da mutfağa girerler kırılacak eşyaları kağıtlara sarark karton kolilere koyarlar ve ağızlarını sıkıca bantlarlar, beyaz eşyaları yerlerinden sökerek ambalajlarlar ayni zamanda da bu eşyalar itina ile araçlarımıza taşıniyorlar. Ve yeni adrese gidilir.

Malum en son mutfak eşyaları araçlara yüklenmişti ilk olarak da mutfak eşyaları eve çıkarılır beyaz eşyalar yerlerine konulur fırın, bulaşık mak., bağlantıları yapılır ve çalışır vaziyete getirilir,
Daha sonra diğer eşyalar çıkar ve onlar da yerlerinde monte olup çalışır vaziyete bırakılır.
Bütün eşyalar çıkarıldıktan sonra işlerimiz biter ve Müşterimize GÜLE GÜLE OTURUN DEMEK KALIR

Write a comment