Featured Post

Yarımca körfez evden eve nakliyat

Firmamız yarımcada evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Kakliteli bir nakliye hizmeti almak için firma seçeneğiniz üç adımdan oluşmaktadır. 1- Firmanın web sitesi kurumsal olmalı 2- Şu üç tane belgesı olmazsa olmazlardan birirsi (K3 Yetki belgesı, ISO9001 Kalite belgesı,...

Read More

Gebze evden eve nakliyat nasıl olmalı

Posted by admin | Posted in Evden eve nakliyat | Posted on 18-07-2014

1

stil-gebze-nakliyatFirmamız gebze evden eve nakliyat olarak 18 araç ve 107 personeli ile asansörlü evden eve nakliye hizmetleri sunmaktadır, nakliye hizmetlerimiz sadece kocaeli ilinde sınırlı kalmamaktadır, çevre illere de günlük evden eve nakliyat hizmtleri mevcuttur.

Evden eve nakliyat nasıl olmalı.
Evden eve nakliye hizmetleri sunabilmek için müşterilrimizden gelen nakliye talebı üzeri müşteri temsilcilerimiz ile ön görüşme yapılarak expertiz için randevu alınır.

Taşınacak olan eşyalar tespit edilir ve nasıl bir araç gerekir, ne kadar ambalajlama malzemeleri kulanılır, kaç eleman gerekir, ve hangi gün taşınacak bunlar kesinleşir anlaşma yapılır.

Belirtilen tarihte bir gün önceden müşteri aranır ve tehit edilir, Daha sonra yapılan sözleşme bir ekip başı ile paylaşılır nasıl bir nakliye hizmetleri sunulacak, neler dikkat edilecek, ve hasas yada antika eşyalar varmı, varsa nasıl olacak diye müşteri temsilcimiz ile ekip sorumlusu konuşmalarından sonra sözleşme ekip sorumlusuna verilir.

Taşıma sabahı erkenden ekip toplanır ambalaj malzemelerini depodan tedarik edilerek eksiklrini giderirler ve yola çıkarlar, adrese varırlar, ilk olarak müsade isterler müşteri onay verdikten sonra işe başlarlar.

İlk olarak koridorlarda ve salonda yerlerde hazır ne varsa taşınır daha sonra salonda başlanır her şey toplanır ve ambalajlanır diğer elemanlarda araçlara taşımaya başlarlar daha sonra oda oda bitirilir
ilerliyorlar ayrica her oda farklı bir renk malzeme ile sarılır karışıklık olmasın diye.

Yatak odasına glince askıdaki elbiseler özel golaplarımıza asılarak diğer katlı elbiseler de kolilere koyularak taşınır mobilyalar sökülür ve ambalajlanır en son mutfağa gelindiğinde kırılacak eşyalar kağıtlara sarılarak kolilere koyulur ve beyaz eşyalar sökülür ambalajlanır en son evden buzdolabı alınır ve çıkılır.

Yeni yerde ilk buzdolabı indirilir buzdolabı içindeki yiyecekler bozulmadan taşınması gerçeklşir.
Daha sonra bütün eşyalar çıkarılır ve yerlerine montesı yapılır ve herşey çalışır vaziyete getırılır ve anahtar teslim bırakılır.
Bundan donrası güle güle oturun demek kalır o da bizden.

Comments (1)

merhaba
ben emekli öğretmenim taşınmam gerek ama internete baktım binlerce nakliye firması var doğru firmayı ariyorum sizin firmanız bana yakın geldi
ben biraz daha araştırma yapmaktakım
başarılarınızın devamını dilerim.

Write a comment